Uluslararası Kara Taşımacılığı

2015-11-02 15:09:00

Uluslararası Kara Taşımacılığı. Kara, yalın bir taşımacılık modelidir. Ürünlerin Türkiye'den karayoluyla hedeflenen noktalara ulaştırılması esasına dayanmaktadır Titizler Trans, sektörde önemli bir yer edinmiş olan kurumsal bir entegre lojistik firmasıdır. 500' den fazla araçlık Filosu, 1100’ ün üzerinde profesyonel çalışanı, yıllık 25 Milyon Ton taşıma kapasitesi, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla, “tam zamanında tam yerinde” hizmet politikasını güden bir kurum olarak faaliyet göstermektedir.
Titizler Trans’ın merkezi Türkiye ve Ortadoğu’nun önemli lojistik merkezlerindenİskenderun’da olmak üzere Payas, Erzin, Osmaniye Organize Bölgesi, Gaziantep ve Ceyhan Toros Limanı’nda lojistik merkezleri ve şubeleri bulunmaktadır. Titizler Trans, yurtiçi ve yurtdışında büyük sanayi tesislerine özellikle kuru yük taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir. Firmamızın faaliyetleri yalnızca karayolu ile sınırlı olmayıp, yükün ve yönün uygunluğuna bağlı olarak demiryolu ile de taşımacılık hizmeti verilmektedir. Bunun yanında proje tipi ekstra uzun, ağır ve geniş yüklerde taşınmaktadır.
Ana müşteri portföyünü Türkiye’nin güney ve doğu bölgelerinde kurulu olan çimento fabrikaları, büyük ölçekli gıda (un, makarna, nişasta vb.) üretim tesisleri ve İskenderun Bölgesi’nde kurulu Demir-Çelik sektörü kuruluşları oluşturmaktadır.
Son olarak istanbul 3.havalimanı inşasına dahil olarak. Bu dev projenin bir parçası olmuşturhttp://corluevdenevenakliye.com/

0
0
0
Yorum Yaz